Video: Přivedeme vám ČR z Bruselu zpátky domů

| 26. 11. 2018 | Článek

Německá kancléřka Merkelová prohlásila, že členské státy Evropské unie musejí být připraveny vzdát se své suverenity. Francouzský prezident Macron, kterému se bouří Francouzi v ulicích a zapalují auta, by chtěl řešit problémy způsobené dosavadní politikou Evropské unie heslem „více Evropy“.

Po další části kauzy premiéra Babiše teď ze všech stran slyšíme, že je u nás v České republice ohrožena svoboda a demokracie. No vážené dámy a pánové jsou, ale už dlouhé roky a domácí politika na to má v současné době jen minimální vliv.

Ten zásadní vliv na stálé ohrožení skutečné demokracie a opravdové svobody lidí u nás má naše členství v Evropské unii. Z našeho vlastního národního parlamentu se stala obyčejná implementační agentura, která za cizí peníze a ve strachu z pokut a sankcí přijímá v podstatě bez rozpravy většinu našich zákonů, které se ale zrodily v Bruselu. Počet všech zákonných norem u nás přitom dosáhl neuvěřitelných a naprosto absurdních 2 milionů!

Národní politiky, se kterými nejste spokojeni, můžete vyměnit v národních volbách. Ty německé nebo francouzské politiky, kteří skrze Evropskou unii rozhodují o naší zemi a o vašich životech, nevyměníte nikdy.

Ano, v České republice jsou zásadním způsobem ohroženy demokracie i svoboda, ale my neskočíme na další vyvolanou politickou mlhu a odklonění pozornosti od zdroje toho ohrožení. Utkáme se ve volbách do Evropského parlamentu a uděláme všechno, všechno možné i zdánlivě nemožné, aby Strana nezávislosti České republiky přivedla tuto zemi zpátky z Bruselu domů. Zpátky do vašich rukou. Pojďte do toho s náma. Děkuju.

František Matějka

předseda Strany nezávislosti České republiky

Naše nejnovější články

Přihlásit odběr novinek

Pin It on Pinterest