window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-43482745-12');

Možnosti podpory

Začít můžete občasným sledováním našeho webu nebo sociálních sítí – může se to zdát „nepodstatné“, ale záleží na tom. Pokračovat můžete příjmem pravidelných novinek do Vaší e-mailové schránky. Pokud Vám to pro začátek stačí, vyplňte prosím formulář. Budeme Vám zasílat novinky a naše stanoviska k aktuálnímu dění.

Může přijít okamžik, kdy budete chtít být u všeho blíž, protože víte, že sledovat nás zdálky – to už není pro Vás. Máte nějaký nápad na propagaci naší vize a svobody v České republice? Chtěli byste s námi spolupracovat, ale nemůžete být z osobních nebo pracovních důvodů členem politické strany? Můžete využít našich spřízněných organizací, můžete se stát vyslanci v krajích, nebo s námi můžete prohlubovat dosavadní vztahy se zahraničními subjekty, které chtějí svoji zem a život v ní stejně svobodné jako my (a Vy) u nás. Pokud jste dospěli sem, dejte nám prosím vědět vyplněním formuláře.

Pak může přijít okamžik, kdy se to ve Vás v tom nejlepším slova smyslu zlomí. Cítíte, že být opodál nestačí. Okolnosti Vám to umožňují a chcete do toho jít naplno. Víte, že jde o Vás, rodinu, práci a svobodu. Chcete se stát členem Strany nezávislosti České republiky? Začněte prosím vyplněním tohoto formuláře.

Činnost Strany nezávislosti České republiky se neobejde bez podpory dárců. Za dobu naší existence nám poslali od desítek korun po miliony. Každý jak mohl, ze svého. Celkový příjem na našem transparentním účtu je aktuálně 26 888 477,10 Kč. Přidejte se. Pokud můžete a chcete, pojďte do toho s námi. Poskytněte nám finanční dar na podporu naší každodenní politiky a prosazení programu. Po vyplnění formuláře níže vám obratem doručíme darovací smlouvu s informacemi pro provedení platby. Děkujeme.

Vyberte příslušný formulář podle druhu dárce

Občan Fyzická osoba (OSVČ) Právnická osobaOdesláním formuláře udělujete Straně nezávislosti České republiky souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, za účelem zpracování a přiznání daru a zasílání informací o straně, včetně elektronických prostředků. Vámi uvedené údaje budou v souladu se zákonem 424/1991 Sb. o sdružování v politických stranách a hnutích součástí výroční finanční zprávy strany (částka, jméno, příjmení a datum narození nebo název a identifikační číslo právnické osoby).