Evropská solidarita s teroristy, díky pane premiére…

| 26. 7. 2020 | Článek

Nizozemská vláda si sype popel na hlavu. Deset let jsme platili z peněz daňových poplatníků teroristům v Palestině. Ale nemůžeme za to, nevěděli jsme to.

24. července vyšel na iDNES článek o tom, že nizozemská vláda deset let přispívala palestinské teroristické organizaci, která má mimo jiné na svědomí v loňském roce bombový útok v Izraeli dálkově odpálenou náloží, při kterém zemřela sedmnáctiletá židovská dívka. Holandští politici se kají a tvrdí, že nevěděli o tom, kam posílají peníze. Od roku 2010 organizaci spřízněné s Lidovou frontou pro Palestinu – která je na seznamu celosvětových teroristických organizací – poslala holandská vláda přes půl miliardy korun. Při naší průměrné hrubé mzdě v Armádě ČR, která činí přes 40.000,- Kč, si nizozemská vláda byla schopna na území nárokovaném Palestinou platit z peněz daňových poplatníků přes deset let více než 100 profesionálních vojáků. Jen stěží lze uvěřit, že o tom nikdo nevěděl.

Až dosud jde o informaci, která se nás de facto netýká. Ale ona má pokračování. Podle novinářů z The Jerusalem Post této teroristické organizaci stejnou měrou přispívaly i vlády Itálie a Španělska a to už se nás týká. A proč se nás právě tato informace týká? Z prostého důvodu. V minulém týdnu Evropská rada jednomyslně schválila tzv. Evropský záchranný balíček o objemu 750 miliard Eur na pomoc zemím postiženým Covid‑19. Mezi nejvíce postižené země – kvůli kterým se všech 27 zemí EU má na dlouhá léta zadlužit – patří právě Itálie a Španělsko. Tyto dvě země, kterým má připadnout téměř jedna třetina z tohoto ohromného balíku peněz, mají obě téměř dvojnásobnou průměrnou mzdu, než my a zároveň si ze svých peněz, kterých se jim dlouhodobě nedostává, hradí různé nadbytečné věci, mimo jiné i své vlastní teroristy na území jiných států mimo EU.

Náš pan premiér, který nás v minulém týdnu na Evropské radě reprezentoval, nejen že od našich voličů nedostal žádný mandát zadlužit naši zemi ve prospěch zemí, ve kterých se lidé mají dvakrát lépe, než my a my se teď kvůli nim a jejich neschopným politikům budeme muset uskromňovat, ale on svým kladným postojem k záchrannému balíčku EU umožnil i to, že tyto země i nadále budou mít dost prostředků na to, aby si kdekoliv ve světě mohly platit další a další teroristy.

Děkujeme pane premiére…

Jakub Janda

člen Strany nezávislosti České republiky

Naše nejnovější články

Přihlásit odběr novinek

Pin It on Pinterest